Pravidla pro příjem zakázek

 

Obchodní podmínky

Vztah mezi společností TISK Krásná Lípa, spol. s r.o. a zákazníkem se řídí těmito Obchodními podmínkami.

Předem si rozmyslete

Výsledný formát, počet kusů, na jaký papír bude proveden tisk, počet barev, jak budou předány podklady, kolik a kde budou obrázky a jak budou barevné, lakovat nebo laminovat zakázku, zda se bude provádět vazba a jaká, bude-li třeba výsek atd.

Všechny tyto údaje ovlivňují výslednou cenu.

Počet barev

Je třeba rozvážit, z ohledem na cenu, zda je nutný tisk plnobarevného oboustranného letáku, jestli stejný účel nesplní např. leták tištěný jednou barvou na barevný papír, nebo místo čtyř barev budou stačit dvě. Také je potřeba důkladně zvážit, kolik fotografií a obrázků bude použito např. v brožuře, zda jsou potřebné barevné obrázky a na kterých stránkách budou rozmístěny.

Předání podkladů

  1. Digitální podoba - jsme schopni zpracovat zakázku vámi dodanou ve většině dostupných formátů na PC i Mac. Doporučujeme předem formát dat domluvit.
  2. Maketa - to je např. přehnutý, předem určený, počet listů na kterých rukou načrtnete, kde budou texty a kde obrázky. Texty budou dodané v rukopisu (my je přepíšeme). Obrázky mohou být dodány jako fotografie, diapozitivy, z katalogů (nejméně vhodná forma) či v digitální podobě v rozlišení min. 300 DPI (bodů na palec). Tuto podobu a nosič, na kterém budou dodány, je třeba předem konzultovat.
 
 
Máte-li vše zhruba rozmyšlené, kontaktujte nás. Preferujeme vaší osobní návštěvu u nás, kde můžeme na místě vyřešit případné nejasnosti při zadání a realizaci zakázky.